هفته بیستم لیگ 2 فوتبال باشگاههای کشور/  هما جوانرود  -  آرمین قزوین

 هما جوانرود  -  آرمین قزوین

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود از سری مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور و در هفته بیستم این پیکارها دو تیم هما جوانرود و شهرداری لنگرود  روز دو شنبه مورخ ۲/۱۲/۸۹ ساعت ۱۴:۰۰ در  استادیوم تختی شهرستان جوانرود به مصاف یکدیگر می روند.


موضوعات مرتبط: باشگاه هما

تاريخ : شنبه سی ام بهمن ۱۳۸۹ | 22:25 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود ساندا کار جوان وزن منفی 70کیلوگرم جوانرودی موفق شد با ناک اوت کردن حریف فینالیست خود صاحب گردن آویز طلا شود. 

ظهیر ویسی از جوانرود موفق شد در فینال این مسابقات سید مجید موسوی از تهران را در راند دوم ناک اوت کرده و به مدال طلای مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات آسیایی چین به همراه دیگر همشهری خود ساسان صالحی که مدال برنز این دوره از مسابقات را بدست آورده بود دست یابد.


موضوعات مرتبط: ووشو

تاريخ : جمعه بیست و نهم بهمن ۱۳۸۹ | 18:44 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

از قهرمانان ورزشي جوانرود تجليل شد .

صبح سه شنبه ۲۶/۱۱/۸۹در مراسمي با حضور مديركل تربيت بدني ومعاون آموزشي ومسئولان استان ، فرماندار وجمعي از مسئولان شهرستان از قهرمانان ورزشي جوانرود در تالار ارشاد اسلامي اين شهرستان تجليل شد . در اين مراسم مديركل تربيت بدني استان كرمانشاه گفت : استان كرمانشاه از لحاظ ورزش قهرماني استعدادهاي بسيار خوبي دارد ودر طول چهار سال گذشته در ميان شهرستانهاي كشور رتبه اول را به خود اختصاص داده است . مهدي گرداني افزود : قهرمانان كرمانشاهي در حال حاضر 300 مدال كشوري ، آسيايي وبين المللي دارند . وي به سرانه فضاهاي ورزشي استان اشاره وتصريح كرد : سرانه فضاهاي ورزشي استان در دولت نهم ودهم از 25 صدم مترمربع به 80 صدم مترمربع افزايش داشته است . گرداني در ادامه يادآور شد : در حال حاضر438 هيئت ورزشي در استان كرمانشاه فعال است فرماندار جوانرود نيز در اين مراسم گفت : قهرمانان جوانرودي در رشته هاي ورزشي درحال حاضر 2 مدال جهاني ، 49 مدال كشوري و284 مدال استاني دارند . علي رستمي افزود : هم اكنون 22 نفر از ورزشكاران اين شهرستان در ليگ هاي كشور به عنوان بازيكن مشغول واين شهرستان درحال حاضر 10 نفر ملي پوش در رشته هاي مختلف ورزشي دارد . وي تصريح كرد : اعتبارات ورزش در دولت نهم ودهم بيش از 70 درصد افزايش داشته است . رئيس اداره تربيت بدني جوانرود هم گفت : هم اكنون 3500 ورزشكار اين شهرستان به صورت سازمان يافته در 38 هيئت ورزشي فعال عضوهيت هاي ورزشي هستند . نريمان رحماني افزود : تاكنون 263 نفر از قهرمانان ورزشي شهرستان به مسابقات مختلف ورزشي اعزام كه از اين تعداد 2 نفر به مسابقات جهاني ، 4 نفر به مسابقات آسيايي و 242 نفر به مسابقات استاني اعزام شده اند . وي تصريح كرد : شهرستان جوانرود تاكنون 92 مورد ميزبان مسابقات ورزشي بوده كه از اين تعداد 14 مورد كشوري و78 مورد استاني بوده است .


موضوعات مرتبط: همایش - جلسات - انتصابات

ادامه مطلب
تاريخ : پنجشنبه بیست و هشتم بهمن ۱۳۸۹ | 17:40 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود مسابقات لیگ یک فوتسال بانوان استان هفته اول و دوم در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۷ و ۲۸/۱۱/۸۹ در کرمانشاه برگزار شد که تیم فوتسال بانوان جوانرود به یک پیروزی و یک تساوی دست یافت.

هفته اول : تیم فوتسال بانوان جوانرود ۶  ---------  دانشگاه آزاد کرمانشاه  ۱

هفته دوم : تیم فوتسال بانوان جوانرود  ۰ ------------ میناشی اسلام آباد  ۰


موضوعات مرتبط: اخبارورزشی

تاريخ : پنجشنبه بیست و هشتم بهمن ۱۳۸۹ | 13:4 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال استان دو تیم شاهو جوانرود و قایم کنگاور روز سه شنبه مورخه ۲۶/۱۱/۸۹ در استادیوم تختی جوانرود به مصاف یکدیگر رفتند که تیم شاهو جوانرود توانست در یک بازی برتر تیم قایم کنکاور را با نتیجه ۲ بر صفر شکست دهد./


موضوعات مرتبط: اخبارورزشی

تاريخ : پنجشنبه بیست و هشتم بهمن ۱۳۸۹ | 12:53 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود مسابقات ووشو جوانان کشور انتخابی تیم ملی برای مسابقات ووشو جوانان جهان در چین با درخشش ووشو کاران جوانرودی در کرج به پایان رسید.

ظهیر ویسی و ساسان صالحی به اردوی تیم ملی ووشو دعوت شدند.

 ساسان صالحی ووشو کار ارزنده جوانرودی در وزن ۴۸- کیلو گرم به مدال برنز رسید و آقای ظهیر ویسی در وزن ۷۰- کیلو گرم با ناک اوت کردن حریفش در ۱۰ ثانیه به مدال طلا رسید . و هر دو ووشو کار ارزنده جوانرودی به اردوی تیم ملی دعوت شدند./


موضوعات مرتبط: ووشو

تاريخ : پنجشنبه بیست و هشتم بهمن ۱۳۸۹ | 10:13 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

هما جوانرود ۱ -  شهرداری لنگرود ۱

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود از سری مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور و در هفته نوزدهم این پیکارها دو تیم هما جوانرود و شهرداری لنگرود  روز دو شنبه مورخ ۲۵/۱۱/۸۹ ساعت ۱۴:۰۰ در  استادیوم شهدای لنگرود به مصاف یکدیگر که در پایان دو تیم به تساوی یک بر یک رسیدند.


موضوعات مرتبط: باشگاه هما

تاريخ : پنجشنبه بیست و هشتم بهمن ۱۳۸۹ | 10:1 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

فرماندار جوانرود با اشاره به استعداد بالاي ورزشي در شهرستان گفت : در حال حاضر اين شهرستان 10 ملي پوش و2 مدال جهاني دارد . علي رستمي صبح امروز در جمع هيئت هاي ورزشي ومربيان ورزشي اين شهرستان افزود : هم اكنون 3500 ورزشكار به صورت سازمان يافته در قالب 38 هيئت فعال عضوهيت هاي فعال ورزشي هستند . وي كمبود فضاهاي ورزشي در روستاها را از جمله مشكلات شهرستان برشمرد واظهار داشت : تمهيدات لازم براي رفع اين مشكلات انديشيده شده است . ياد آور مي شود : شهرستان جوانرود 3 سالن ورزشي ويك زمين فوتبال دارد .    تاريخ : پنجشنبه بیست و هشتم بهمن ۱۳۸۹ | 9:57 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی اوزان هشتگانه ساندا مسابقات ووشو جوانان قهرمانی کشور مشخص شدند.

در ادامه دومین روز از مسابقات ووشو جوانان قهرمانی کشور پسران انتخابی تیم ملی جهت شرکت در هفتمین دوره رقابتهای آسیایی چین، نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی اوزان هشتگانه بخش ساندا مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، در مرحله نیمه نهایی وزن48- کیلوگرم افشین سلیمی از زنجان با علیرضا قاسم زاده از مازندران و مهدی صمدی از مرکزی با ساسان صالحی از جوانرود مصاف خواهد داشت.

*در مرحله نیمه نهایی وزن 52- کیلوگرم رضا صبحانی از زنجان با امین حسن خانی از سمنان و ابراهیم ابراهیمی از خراسان رضوی با محمدرضا هدایتی از فارس به روی سکو خواهد رفت.

*در مرحله نیمه نهایی وزن 56- کیلوگرم صادق شیبک از سیستان و بلوچستان با حسین موسی زاده از قم و علی زنگنه از زنجان با محمد غفاری از چهار محال و بختیاری به میدان می رود.

*در مرحله نیمه نهایی وزن 60- کیلوگرم امین صالحی از آذربایجان غربی با ناصر شهرکی از سیستان و بلوچستان و علیرضا بختیاری از زنجان با امیر آلبوقبیشی از خوزستان بازی خواهد داشت.

*در مرحله نیمه نهایی وزن 65- کیلوگرم محسن سوری از تهران (ب) با بابک بهارلویی از اصفهان و ایرج خالقی از مازندران با سهراب سلیمی از سمنان مصاف خواهد داشت.

*در مرحله نیمه نهایی وزن70- کیلوگرم سید مجید موسوی از تهران (الف) با محمد سلگی از همدان و عباس شیخی از اصفهان با ظهیر ویسی از جوانرود دیدار می کند.

* در مرحله نیمه نهایی وزن 75- کیلوگرم قاسم سامخانیان ازمازندران با کیوان چگینی از قزوین و میثم فرجی از تهران (الف) با مهدی بهرامی از بوشهر به روی سکو می رود.

*در وزن80- کیلوگرم محسن ملکی رحیم آبادی از کرمانشاه با مصطفی خزائی از تهران (الف) و حسن یوسفی از مازندران با سید احمد موسوی نصر از خوزستان مسابقه می دهد.


موضوعات مرتبط: ووشو

تاريخ : دوشنبه بیست و پنجم بهمن ۱۳۸۹ | 0:12 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود مسابقات پرس سینه به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ۶ وزن و با حضور بیش از ۸۰ ورزشکار در روز پنج شنبه مورخه ۲۱ /۱۱/۸۹ در سالن وحدت این شهرستان برگزار گردید که در پایان به نفرات برتر اوزان مختلف لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید.

نفرات اول اوزان مختلف 

وزن

ورزشکار رکورد ثبت شده مقام
۵۳ عمر یوسفی ۹۰ کیلو گرم اول
۵۹ پیمان محمدی ۱۲۰ کیلو گرم اول
۶۶ فریدون مرادی ۱۴۰ کیلو گرم اول
۷۴ نبی کاویانی ۱۵۰ کیلو گرم اول
۸۳ اسماعیل شریفی ۱۶۰ کیلو گرم اول
۹۳ صابر حقمرادی ۱۵۰ کیلو گرم

اول


موضوعات مرتبط: پرورش اندام

تاريخ : یکشنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۸۹ | 14:5 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور هفته نوزدهم

 هما جوانرود  -  شهرداری لنگرود

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود از سری مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور و در هفته نوزدهم این پیکارها دو تیم هما جوانرود و شهرداری لنگرود  روز دو شنبه مورخ ۲۵/۱۱/۸۹ ساعت ۱۴:۰۰ در  استادیوم شهدای لنگرود به مصاف یکدیگر می روند.


موضوعات مرتبط: باشگاه هما

تاريخ : شنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۸۹ | 23:47 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

به همت اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود و هیات ژیمناستیک این شهرستان همایش ژیمناستیک و خانواده در جوانرود برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود ،رحماني رئيس اداره تربيت بدني در این همایش ضمن عرض خير مقدم و خوشامدگويي به حاضرين ، گفت:
ورزش صرفا" يك دسته حركات بدني و يا رقايتهاي خشك و خالي و يا تلاش همه جانبه براي كسب برخي عناوين و كرسيها نيست بلكه ورزش نماد اراده انسان براي برپايي جامعه اي سرشار از مردمان پاك ، فعال ، پرنشاط ، جوانمرد ، سازنده و دوستدار يكديگر و جهاني پر از عدالت ، مهرورزي و خدا پرستي است .
وی در ادامه افزود؛ اين برنامه ها و همايشها ي ورزشي حركتي عميق ، آگاهانه و گسترده براي توسعه و تعميق پايه هاي ورزشي سالم و هدفمند و ايجاد فرصتي طلايي براي بروز و شكو فايي استعداد هاي فراوان نونهالان و نوجوانان شهرستان جوانرود و تضمين قهرمانيهاي متعدد و متنوع و فتح قله هاي سربلندي و افتخار ميباشد.
در پايان مراسم از سوي هيئت ژيمناستيك به ۱۲ نفر از ورزشكاران برتر و با اخلاق لوح سپاس اهداء شد.


موضوعات مرتبط: همایش - جلسات - انتصابات

تاريخ : شنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۸۹ | 21:50 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود مسایقات قهرمانی کشتی جام فجر شهرستان جوانرود در۴رده سنی نونهالان - نوجوانان - جوانان و بزرگسالان در ۲ رشته فرنگی و آزاد با حضور ۳۵۰ کشتی گیر در ۳۶ وزن با مشحص شدن نفرات برتر اوزان مختلف امشب مورخه ۲۳/۱۱/۸۹ در سالن ۲۰۰۰ نفری شهید چمران این شهرستان به پایان رسید./

مسابقات کشتی جام فجر شهرستان جوانرود


موضوعات مرتبط: کشتی

تاريخ : شنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۸۹ | 21:16 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود مسابقات چهار جانبه والیبال به مناسبت دهه مبارکه فجر با حضور ۲ تیم از روانسر - یک تیم از جوانرود و یک تیم ازپاوه به میزبانی شهرستان پاوه برگزار شد که تیم جوانرود با ۲ بر متوالی برابر تیم های روانسر و پاوه با  مربیگری آقای نورالدین شمسی قهرمانان این مسابقات شد./

   جوانرود ۲        روانسر ۰

     پاوه   ۲            روانسر ۰ 

جوانرود ۲        پاوه  ۰


موضوعات مرتبط: والیبال

تاريخ : جمعه بیست و دوم بهمن ۱۳۸۹ | 22:56 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |
پیام نور جوانرود پیکاوش پاوه را مغلوب کرد 

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود تیم  فوتسال پیام نور جوانرود  با  مربیگری نایبی  دردومین دیدار خود دردور برگشت لیگ یک فوتسال استان پنج شنبه  ۱۹/۱۱/۸۹درسالن ۲۰۰۰ نفری شهید چمران جوانرود با نتیجه ۳ بر ۲ مهمان خود پیکاوش پاوه را شکست داد . این سومین پیروزی پیاپی تیم پیام نور جوانرود بود 


موضوعات مرتبط: اخبارورزشی

تاريخ : پنجشنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۸۹ | 19:24 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود مسابقات شطرنج گرامیداشت دهه مبارکه فجر شهرستان جوانرود روز گذشته با شرکت ۴۲ نفر با قهرمانی قانع سلیمانی در محل خانه شطرنج شهرستان به اتمام رسید و آقایان میلاد عزیزی - اردشیر هوشنگی و آریام محمود زاده به ترتیب دوم تا چهارم شدند./

مسابقات شطرنج دهه مبارکه فجر شهرستان جوانرود


موضوعات مرتبط: شطرنج

تاريخ : پنجشنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۸۹ | 19:8 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

جامعه ورزشی جوانرود سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن را گرامی داشتند

به مناسبت سالروز ورود امام خمینی (ره) به ایران در مراسمی جامعه ورزشی جوانرود این روز را با حرکت از مسیر تربیت بدنی تا ترمینال سفید برگ گرامی وبا آرمانهای امام (ره) وشهدا تجدید میثاق  کردند . رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود در حاشیه این مراسم گفت : برنامه ریزی گسترده ای از سوی کمیته ورزش ستاد بزرگداشت سی ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برای برگزاری هرچه باشکوهتر مراسمات دهه مبارک فجر انجام شده است . نریمان رحمانی افزود : بیش از 50 برنامه فرهنگی و ورزشی به مناسبت دهه مبارک فجر از سوی  کمیته ورزش شهرستان برگزار می شود .


موضوعات مرتبط: همایش - جلسات - انتصابات

تاريخ : چهارشنبه بیستم بهمن ۱۳۸۹ | 13:12 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود روز گذشته مورخه ۱۹/۱۱/۸۹ مسابقات کونگ فو آزاد و نیمه آزاد قهرمانی شهرستان بمناسبت دهه مبارکه فجر با حضور نزدیک به ۳۰۰ کونگ فو کار در سالن وحدت شهرستان جوانرود برگزار شد .که در پایان از سوی اداره تربیت بدنی شهرستان و هیات کونگ فو از نفرات برتر اوزان مختلف با اهدای جوایزی تجلیل بعمل آمد./


موضوعات مرتبط: کونگ فو

تاريخ : چهارشنبه بیستم بهمن ۱۳۸۹ | 13:5 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود مسابقات کونگ فو نیمه قهرمانی استان روز هفتم و هشتم بهمن ماه در سالن امام سجاد کرمانشاه برگزار گردید که تیم اعزامی کونگ فو جوانرود موفق به کسب ۳طلا -۸نقره و ۶برنز شدند و در نتیجه تیمی هم به مقام سوم استان دست یافتند./

مدال طلا : مبین محمد خانی - عدنان محمودی - دیا کو فیض الهی

مدال نقره : اسامه امینی - عادل صالحی - حسین ویسی - فرشید سلیمانی - میلاد محمودی قلعه - ابوبکر عزیزی - مسعود در ویشی قادر و ایوب رشیدی

مدال برنز : زکریا میرکی - هادی مراد ور - سروش عبدالهی - محسن فتاحی - هیمن یعقوبی - سامان کرمی


موضوعات مرتبط: کونگ فو

تاريخ : چهارشنبه بیستم بهمن ۱۳۸۹ | 12:40 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

دیدار تیم های داماش ایرانیان و هما جوانرود در چارچوب مسابقات فوتبال دسته دوم کشور با تساوی پایان یافت                                       

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود ؛این بازی که عصر سه شنبه مورخه ۱۹/۱۱/۸۹ از هفته هجدهم و از گروه اول این رقابتها در ورزشگاه داماش ایرانیان در تهران  برگزار شد، دو تیم به تساوی یک بر یک دست یافتند.هر دو تیم در نیمه نخست یک بازی متعادل را به نمایش گذاشتند اما در نیمه دوم تیم هما جوانرود بازی بهتری را نسبت به حریفش انجام داد و توانست یک امتیاز با ارزش را در تهران  کسب کند.

                         اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود

موضوعات مرتبط: باشگاه هما

تاريخ : چهارشنبه بیستم بهمن ۱۳۸۹ | 12:29 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود تیم  فوتسال پیام نور جوانرود دراولین دیدار خود دردور برگشت لیگ یک استان پنج شنبه  ۱۴/۱۱/۸۹درسالن پاسارگاد کرمانشاه با نتیجه ۵ بر۴  تیم گاز کرمانشاه  را شکست داد .


موضوعات مرتبط: اخبارورزشی

تاريخ : دوشنبه هجدهم بهمن ۱۳۸۹ | 0:38 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

در نشست فرمانداران منطقه اورامانات با مدیر کل تربیت بدنی استان مطرح شد:رشد شاخص های ورزش منطقه اورامانات در 5 سال اخیر

نشست بررسی وضعیت ورزش شهرستانهای روانسر،پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی با حضور فرمانداران این شهرستانها با مدیر کل تربیت بدنی استان کرمانشاه مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود ،در این نشست که به میزبانی فرمانداری روانسر برگزار شد،وضعیت وامکانات ورزشی در منطقه اورامانات مورد بحث وبررسی قرار گرفت وتصمیمات لازم اتخاذ شد.


موضوعات مرتبط: اخبارورزشی

ادامه مطلب
تاريخ : چهارشنبه ششم بهمن ۱۳۸۹ | 14:44 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

جدول رده بندی لیگ دسته دوم

فصل 90/89

گروه اول :

 ردیف

تیم

بازی

برد

تساوی

باخت

زده

 

خورده

تفاضل

امتیاز

1

سایپا شمال

16

10

3

3

24

 

14

10

33

2

داماش ایرانیان

16

8

6

2

16

 

8

8

30

3

مقاومت تهران

16

8

5

3

28

 

20

8

29

4

آشیان گستران ورامین

16

7

6

3

20

 

18

2

27

5

چوكا تالش

16

8

2

6

25

 

18

7

26

6

گسترش فولاد نوین

16

6

7

3

24

 

18

6

25

7

شهردارى زنجان

16

5

8

3

18

 

16

2

23

8

شموشک نوشهر

16

6

4

6

16

 

15

1

22

9

شهرداری اردبيل

16

6

3

7

23

 

20

3

21

10

گاز فجر جم

16

4

8

4

16

 

13

3

20

11

نوژن مازندران

16

5

5

6

19

 

23

4-

20

12

شهردارى انزلى

16

3

7

6

15

 

22

7-

16

13

گاز سرخس

16

3

4

9

17


22

5-

13

هما جوانرود

16

5

3

8

17

 

25

8-

12

15

آرمین قزوین

16

2

5

9

17

 

27

10-

11

16

شهردارى لنگرود

16

1

6

9

12


28

16-

9

توضیح: شش امتیاز تیم هما جوانرود از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کسر شده است.


موضوعات مرتبط: باشگاه هما

تاريخ : سه شنبه پنجم بهمن ۱۳۸۹ | 10:11 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

در روز یکشنبه مورخه 3/11/89 جلسه هماهنگی کمیته ورزشی ستاد دهه مبارکه فجر 89  شهرستان جوانرود رأس ساعت 9 صبح در محل اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود با حضور اعضاء محترم کمیته ورزشی ستاد دهه مبارکه فجر شهرستان جوانرود برگزار گردید . ابتداء جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید آغاز سپس  نریمان رحمانی رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود و مسؤل کمیته ورزشی ستاد دهه فجر شهرستان ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت : ما مدیون امام و شهداء هستیم و خدا را شاکر و سپاسگزاریم که به برکت این عزیزان در کشوری اسلامی با عزت و شرف زندگی می کنیم . وی در ادامه با بیان دستور کار جلسه و تشریح برنامه های پیشنهادی خواستار هماهنگی و تلاش بیشتر اعضاء جهت برگزاری هر چه باشکوه تر برنامه های دهه فجر گردید .

جلسه هماهنگی کمیته ورزشی ستاد دهه مبارکه فجر 89 شهرستان جوانرود در اداره تربیت بدنی


موضوعات مرتبط: اخبارورزشی ، همایش - جلسات - انتصابات

ادامه مطلب
تاريخ : دوشنبه چهارم بهمن ۱۳۸۹ | 14:18 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود از سری مسابقات لیگ ۲ فوتبال کشور عصر امروز ۳/۱۱/۸۹در تهران دو تیم مقاومت تهران و هماجوانرود به مصاف همدیگه رفتند که تیم مقاوت تهران توانست در یک بازی بسیار نزدیک با نتیجه ۴ بر ۳ مهمان خود هما جوانرود را شکست داد./

                                


موضوعات مرتبط: باشگاه هما

تاريخ : یکشنبه سوم بهمن ۱۳۸۹ | 22:27 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

در خشش بانوان کونگ فو کار جوانرودی در مسابقات قهرمانی استان

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود مسابقات قهرمانی کونگ فو استان جهت اعزام به مسابقات کشوری روز جمعه مورخه ۱/۱۱/۸۹ در کرمانشاه برگزار گردید که ژینو نوری - ندا محمدی - ماریا قادر نژاد و رویا نوری از جوانرود جهت اعزام به مسابقات کونگ فو قهرمانی کشور انتخاب شدند که سه شنبه همین هفته به این مسابقات اعزام می شوند./


موضوعات مرتبط: کونگ فو

تاريخ : شنبه دوم بهمن ۱۳۸۹ | 14:8 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود مسابقات کونگ فو آزادقهرمانی استان روز گذشته در سالن امام سجاد کرمانشاه برگزار گردید که تیم اعزامی کونگ فو جوانرود موفق به کسب ۶ طلا -۷ نقره و ۵ برنز شدند و در نتیجه تیمی هم به مقام سوم استان دست یافتند./

در خشش کونگ فو کاران جوانرودی در مسابقات قهرمانی استان

مدال طلا : آکو عبدی - آرمین عثمانی - عدنان محمودی - آزاد صیفوری - معاذ یاری - ایوب رشیدی

مدال نقره : محمد علی محمدی - عادل صالحی - ناصح اله وردی - بهزار غفوری - نعمت کریمی - زکریا میرکی - کاوه شهسواری

مدال برنز : آسو محمدی - آرمین نادری - مظهر درویشی - مسلم نیک گو مجتبی ارزاش


موضوعات مرتبط: کونگ فو

تاريخ : شنبه دوم بهمن ۱۳۸۹ | 13:55 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

بیان محمودی اسطوره فوتبال بانوان ایران بازیکن برتر هفته پانزدهم لیگ برتر

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت بدنی شهرستان جوانرود از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشور در هفته پانزدهم تیم شن سا اراک با نتیجه ۳ بر صفر برابر میزبان خود اسپاد فارس به پیروزی رسید که بیان محمودی فوتبالیست ارزنده جوانرودی یک پاس گل داد و یک گل با ارزش به ثمر رساند تا تعداد گلهای زده خود در این فصل را به عدد ۲۷  برساند./


موضوعات مرتبط: فوتبال

تاريخ : جمعه یکم بهمن ۱۳۸۹ | 20:38 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |

به گزارش روابط عمومی اداره تربیت شهرستان جوانرود از سری مسابقات لیگ 1 فو تسال استان عصر امروز در سالن 2000نفری شهرستان جوانرود دو تیم پیام نور جوانرود و اسلام آباد غرب به مصاف هم رفتند که تیم فوتسال اسلام آباد توانست میزبان خود پیام نور جوانرود را با نتیجه ۷ بر ۴شکست دهد./


موضوعات مرتبط: اخبارورزشی

تاريخ : جمعه یکم بهمن ۱۳۸۹ | 20:5 | نویسنده : اداره ورزش و جوانان جوانرود |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.